POLECANE KANAŁY

Wydawnictwo „Znaki Czasu” – wydawnictwo Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP, publikujące książki i czasopisma o charakterze religijno-społecznym.

Wydawnictwo Znaki Czasu to Księgarnia Internetowa. Tanie książki, literatura faktu, literatura dziecięca, literatura zdrowia, biblie.

Diecezja południowa, dawniej: Zjednoczenie południowe – diecezja Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP obejmująca województwa: małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie. Diecezja liczy 48 zborów i 10 grup w ramach 3 okręgów.

ADWENTYŚCI POLSKA

Nadzieja.tv, nadająca oficjalnie od 10 stycznia 2009, to przedsięwzięcie mające na celu prowadzenie w internecie dobrej stacji telewizyjnej prowadzonej całkowicie przez poświęconych temu protestanckich chrześcijan, dla których ewangelizacja nie jest tylko pustym słowem, a Bóg jest wszystkim.

Witamy na stronie chrześcijańskiej telewizji Hope Channel Polska. Jest ona jednym z 33 lokalnych kanałów międzynarodowej sieci nadającej w 37 językach.

Dr Walter Veith

Jest to niesamowita kolekcja filmów zawierających różne fakty dotyczące Biblii, poruszające różne tematy, w tym proroctwa. 

KANAŁ YOUTUBE BIBLE FLOCK BOX

KANAŁ YOUTUBE ŻYCIE PO ŻYCIU